Rooftop Nedir?

  • 5132 defa

Rooftop Nedir?

Rooftop cihazları, endüstriyel amaçla soğutma yapılması gereken tüm teçhizat ve ekipmanların soğutulmasında kullanılan ve bu alan da dünya standardını oluşturan bir
soğutucu ünitedir.


Rooftop cihazları, iki ana gruba ayrılır;

1. Hava Soğutmalı Rooftop Cihazları
2. Su Soğutmalı Rooftop Cihazları

1. Hava soğutmalı Rooftop, kondanseri hava ile soğuyan cihazlardır. Üzerinde bulunan fanlar sayesinde, kondanserden geçen soğutucu akışkanı soğutur.

2. Su soğutmalı Rooftop, kondanseri su ile soğuyan cihazlardır. Su soğutmalı Rooftoplerde kule fanları vardır. Kondanser ünitesindeki borunun içinde ısınmış olan gazın sıcaklığını alan su, kulede soğur.
Rooftop cihazlarının bakımlarının düzenli olarak yaptırılması çok önemlidir. Rooftop cihazlarının yıllık bakımlarının yapılmasına Mart ayında başlanılabilir.

Rooftop cihazlarının, sezon başnda ilk çalıştırma ve bakımı, sezon sonunda ise sonlandırılması ve son bakımı mutlaka yaptırılmalıdır. Bu şekilde işiniz için hayati önem taşıyan sisteminizin, sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam etmesini garantilemiş olursunuz.
Rooftop cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur.

EKCGRUP olarak, soğutma sektöründeki 2001 yılından buyana en iyi bildiğimiz işi, en iyi şekilde yapmaya çalışıyor ve önceliği müşteri memnuniyetine veren anlayışımız ile siz değerli müşterilerimize arzuladığınız kaliteli, hızlı ve hesaplı çözümleri sunmaya devam ediyoruz…

Rooftopiniz için gerekli donanıma sahip, Rooftop Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Rooftop Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Rooftop Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Rooftop Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Rooftop Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Rooftop Klima Servisimizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz

Bu kategoriden diğerleri: Rooftop Sistemleri »

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş